KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7223208
nr 722 3208
Pastell
osignerad, (enligt uppgift Alf Wallander) sekelskifte, 48x64
Utrop:
1.000 kr
Såld:
950 kr
måndag 31 oktober 2011
kl 18:21:13
150 kr
150 kr
200 kr
650 kr
550 kr
750 kr
900 kr
850 kr